Атакуващият халф на Черно море Дани Кики ще пропусне оставащите мачове

...

Дани Кики аут до края на сезона

Атакуващият халф на Черно море Дани Кики ще пропусне оставащите мачове от сезона, съобщи официалният уебсайт на „ моряците “. Футболистът е с разтежение в бедрото. Това стана ясно, откакто мина през ехограф.

Кики се контузи по време на дуела със Септември (2:1) и бе сменен наложително в 75-ата минута - единствено 14 минути, откакто се появи като промяна на мястото на Мехди Фенуш. Така футболистът ще почива най-малко десетина дни, след което ще стартира постепенни натоварвания.

Иначе Черно море продължава подготовката си за мача-реванш със Септември. Участие взеха всички футболисти, като само Мариян Огнянов продължава да се готви по самостоятелна стратегия.

“Моряците ” гостуват на столичния отбор в петък от 17:30 часа във втория си мач от плейофите за установяване на местата от 7 до 10 в крайното класиране в Първа лига. В първия дуел “зелено-белите ” победиха противника с 2:1.
Източник: petel.bg